Teams.jpg

Heren 2

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Basko H2 22 56 18 2 2
2 Blerick H2 22 49 15 4 3
3 Concordia H2 22 43 14 1 7
4 Heeze H3 22 41 13 2 7
5 Tegelen H2 22 36 11 3 8
6 HOD H4 22 32 10 2 10
7 Venlo H3 22 31 8 7 7
8 Blerick H3 22 27 8 3 11
9 Meerssen H2 22 19 6 1 15
10 Gemert H2 22 19 5 4 13
11 DVS H2 22 18 5 3 14
12 Concordia H3 22 8 2 2 18

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
HOD H4 Venlo H3 1-4
Blerick H3 Basko H2 (O) 1-5
Heeze H3 Meerssen H2 (O) 5-2
DVS H2 (O) Gemert H2 6-5
Concordia H3 Blerick H2 (O) 0-11
Tegelen H2 Concordia H2 (O) 1-5
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Blerick H2 (O) HOD H4 2-1
Gemert H2 Concordia H3 2-2
Venlo H3 Heeze H3 5-5
Basko H2 (O) DVS H2 (O) 8-0
Concordia H2 (O) Blerick H3 3-7
Meerssen H2 (O) Tegelen H2 4-6
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Heeze H3 HOD H4 3-1
DVS H2 (O) Concordia H2 (O) 3-5
Gemert H2 Blerick H2 (O) 1-4
Concordia H3 Basko H2 (O) 0-6
Tegelen H2 Venlo H3 2-2
Blerick H3 Meerssen H2 (O) 3-6
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
HOD H4 Tegelen H2 2-1
Venlo H3 Blerick H3 5-3
Meerssen H2 (O) DVS H2 (O) 8-2
Concordia H2 (O) Concordia H3 3-1
Basko H2 (O) Gemert H2 5-0
Blerick H2 (O) Heeze H3 1-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Tegelen H2 Heeze H3 4-1
Basko H2 (O) Blerick H2 (O) 2-0
Concordia H3 Meerssen H2 (O) 4-4
Blerick H3 HOD H4 2-4
DVS H2 (O) Venlo H3 2-6
Gemert H2 Concordia H2 (O) 3-4
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Blerick H2 (O) Tegelen H2 6-1
Concordia H2 (O) Basko H2 (O) 3-2
Venlo H3 Concordia H3 5-3
Heeze H3 Blerick H3 5-4
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
HOD H4 DVS H2 (O) 8-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Gemert H2 Venlo H3 3-3
Basko H2 (O) Meerssen H2 (O) 15-0
Concordia H2 (O) Blerick H2 (O) 2-4
DVS H2 (O) Heeze H3 2-4
Concordia H3 HOD H4 0-3
Blerick H3 Tegelen H2 1-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Venlo H3 Basko H2 (O) 1-6
Heeze H3 Concordia H3 6-3
Tegelen H2 DVS H2 (O) 8-2
Meerssen H2 (O) Concordia H2 (O) 5-7
Blerick H2 (O) Blerick H3 0-0
HOD H4 Gemert H2 4-1
VRIJDAG 9 NOVEMBER 2018
Concordia H2 (O) Venlo H3 2-4
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Gemert H2 Heeze H3 8-2
DVS H2 (O) Blerick H3 1-7
Meerssen H2 (O) Blerick H2 (O) 0-5
Basko H2 (O) HOD H4 3-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Tegelen H2 Gemert H2 2-3
HOD H4 Concordia H2 (O) 0-5
Heeze H3 Basko H2 (O) 2-6
DVS H2 (O) Blerick H2 (O) 1-5
Blerick H3 Concordia H3 11-0
Venlo H3 Meerssen H2 (O) 7-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Blerick H2 (O) Venlo H3 4-4
Concordia H3 DVS H2 (O) 2-5
Gemert H2 Blerick H3 4-7
Basko H2 (O) Tegelen H2 7-1
Meerssen H2 (O) HOD H4 1-5
Concordia H2 (O) Heeze H3 1-5
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Concordia H3 Tegelen H2 3-4
Meerssen H2 (O) Gemert H2 4-9
ZONDAG 17 MAART 2019
Concordia H3 Gemert H2 2-6
DVS H2 (O) Basko H2 (O) 0-7
Tegelen H2 Meerssen H2 (O) 7-2
Blerick H3 Concordia H2 (O) 2-6
Heeze H3 Venlo H3 1-3
HOD H4 Blerick H2 (O) 1-3
ZONDAG 24 MAART 2019
Meerssen H2 (O) Blerick H3 7-4
Concordia H2 (O) DVS H2 (O) 4-0
Basko H2 (O) Concordia H3 11-1
HOD H4 Heeze H3 5-1
Blerick H2 (O) Gemert H2 3-0
Venlo H3 Tegelen H2 1-4
ZONDAG 31 MAART 2019
DVS H2 (O) Meerssen H2 (O) 2-1
Concordia H3 Concordia H2 (O) 3-6
Tegelen H2 HOD H4 2-1
Blerick H3 Venlo H3 6-4
Heeze H3 Blerick H2 (O) 1-5
Gemert H2 Basko H2 (O) 2-4
ZONDAG 7 APRIL 2019
Blerick H2 (O) Basko H2 (O) 1-2
Heeze H3 Tegelen H2 4-2
HOD H4 Blerick H3 1-3
Venlo H3 DVS H2 (O) 3-1
Meerssen H2 (O) Concordia H3 5-3
Concordia H2 (O) Gemert H2 7-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Concordia H3 Venlo H3 6-2
Tegelen H2 Blerick H2 (O) 3-5
DVS H2 (O) HOD H4 2-1
Gemert H2 Meerssen H2 (O) 3-6
Basko H2 (O) Concordia H2 (O) 6-0
Blerick H3 Heeze H3 3-0
ZONDAG 5 MEI 2019
Heeze H3 DVS H2 (O) 5-2
HOD H4 Concordia H3 7-3
Venlo H3 Gemert H2 2-6
Meerssen H2 (O) Basko H2 (O) 2-7
Tegelen H2 Blerick H3 6-4
Blerick H2 (O) Concordia H2 (O) 4-1
ZONDAG 12 MEI 2019
Basko H2 (O) Venlo H3 2-2
Blerick H3 Blerick H2 (O) 1-1
Gemert H2 HOD H4 0-5
Concordia H3 Heeze H3 (3-4)INTERNET_RESULT
Concordia H2 (O) Meerssen H2 (O) 3-1
DVS H2 (O) Tegelen H2 2-2
ZONDAG 19 MEI 2019
Tegelen H2 Concordia H3 9-4
Venlo H3 Concordia H2 (O) 1-6
Blerick H2 (O) Meerssen H2 (O) 10-1
HOD H4 Basko H2 (O) 0-6
Heeze H3 Gemert H2 5-2
ZONDAG 26 MEI 2019
Concordia H2 (O) HOD H4 3-3
Concordia H3 Blerick H3 6-1
Meerssen H2 (O) Venlo H3 7-4
Blerick H2 (O) DVS H2 (O) 11-1
Basko H2 (O) Heeze H3 1-1
Gemert H2 Tegelen H2 6-6
ZONDAG 2 JUNI 2019
Venlo H3 Blerick H2 (O) 2-2
HOD H4 Meerssen H2 (O) 3-2
Heeze H3 Concordia H2 (O) 5-2
Blerick H3 Gemert H2 8-2
DVS H2 (O) Concordia H3 5-3
VRIJDAG 7 JUNI 2019
Blerick H3 DVS H2 (O) 2-2
Tegelen H2 Basko H2 (O) 2-1
ZONDAG 16 JUNI 2019
Venlo H3 HOD H4 5-5
Concordia H2 (O) Tegelen H2 3-1
Meerssen H2 (O) Heeze H3 3-4
Gemert H2 DVS H2 (O) 3-3
Blerick H2 (O) Concordia H3 4-0
Basko H2 (O) Blerick H3 5-1

Agenda

22augustus Versiering clubhuis ZATT 18:00 - 23:00
24augustus ZATT-12 "Italian Maffia" Trimhockey toernooi 09:00 - 01:00
Bekijk de gehele agenda

Teamselector

Uitslagen

HCB D3
Don Quishoot D9, Don Quishoot
8:0
HCB DVA
Weert DA, Weert
6:2
HCB H2
H3,
4:0
HCB H3
Basko H2, Basko
1:5
HCB HVA
Heeze HB, Heeze
2:2
HCB JD3
Horst JD1, Horst
4:4